Napsali o nás naši zákazníci

Truhlářské práce firmy Dalux využívám již několik let ve firmě i doma, díky šikovným rukám truhlářů je provozovna Studia Andrasa útulná a komfortní, veškerý vestavný nábytek doma i ve studiu je velmi kvalitně zhotoven. Čistá a poctivá práce. Výběr firmy Dalux pro zhotovení nábytku doporučuji.

Andrea Domalíp

S prací firmy Dalux jsem vždy velmi spokojená. Kuchyňská linka je nádherná a plně funkční. Dětský pokoj máme již čtyři roky a stále vypadá jako nový. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Jana Chlapcová

Mám od této firmy několik kusů nábytku vč. vestavěné skříně a super!!! Kvalitní materiál, precizní provedení, po práci vždy čistě uklizeno. Plánuji od nich i kuchyňskou linku, jinam bych ani nešla. Doporučuji všem.

Martina Prokopová

Velice kvalitní, skvěle provedená práce do nejmenších detailů. Prostě krásný nábytek od této firmy. Jak píše paní Silná - vůbec není důvod hledat někoho jiného. Jsem maximálně spokojená, jak s prací, tak prima jednáním:). Moc děkuju!:)

Pavlína Kopecká

Nemám pocit,že bych měla oslovovat někoho jiného. A ani to dělat nebudu. Naprostá spokojenost. Osobní a vstřícný přístup. Kuchyně,dvere,skříně, komody.. 100% odvedena práce. Spolehlivost, přesnost, kvalita!!! Díky.

Andrea Silna

Jméno
E-mail
Napsat referenci